Jak to začalo

Když bylo naší fence německého ovčáka Ritě III. 11 let, začali jsme se poohlížet po novém pejskovi. Původně to měl být zase německý ovčák, ale na výstavách nás zaujalo plemeno velký švýcarský slašnický pes. Začali jsme se o toto plemeno více zajímat. Protože jsme zjistili, že je to skvělý rodinný přítel a společník, bylo rozhodnuto. V březnu 2012 jsme si přivezli naši Anynku. Tedy přesněji ANIE z Mimovského mlýna.

Hned od začátku se stala skvělým parťákem našemu, tehdy 2,5 letému synovi. Když povyrostla, začala "hlídat" a tak byl spokojený dědeček a babička, se kterými také žije. Zjistli jsme, že toto plemeno má opravdu velice přátelskou povahu a splnilo všechna naše očekávání.

Anie vyrostla v pěknou, temperamentí fenku, kterou se nám podařilo uchovnit a splnila tím tak naše další velké přání. Možná jsem s jejích uchovněním trošku otáleli, ale její nezměrný temperament potřeboval více času k dozrání.Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.